Yeşil Yol Türkçe Dublaj izle The Green Mile

Yeşil Yol izle

Edgecomb, uzun yıllar önce hapishanede görev yapan fakat hikayesini anlatırken huzur evinde yaşayan biridir.. Edgecomb’ un eskiden hapishanede iken yaptığı görev idama mahkum edilmiş kişileri 1 mil uzunluğundaki yeşil yoldan geçirerek idam edileceği yere götürmektir.. Daha önce bir çok kişiyi nakleden Edgecomb’u en çok John Coffey Etkilemiştir.  Oldukça iri yarı biri olan Coffey, iki küçük kızı öldürmek suçundan idama mahküm olmuştur.Görüntüsünün aksine çok sakin ve duysal olan Coffey, bazı doğa üstü güçlere sahiptir. Filmde ki herşey Edgecomb’un Coffey’e gerçekten suçlu olup olmadığını sorması ile başlar.. Yeşil Yol Sinemalar.Com’da en iyi 2. film imdb de ise en iyi 250 film arasındadır. Orjinal Adı The Green Mile olan Yeşil Yol Filmi Türkiye’de 03 Eylül 1999 ‘da vizyona girmiştir. Yeşil Yol Türkçe Dublaj haliyle sitemizde ve tek part olarak yayınlanmıştır. iyi seyirler.

 

Yeşil Yol izle , Yeşil Yol Full izle , Yeşil Yol Türkçe Dublaj izle. Bu Filmi tekrar tekrar sizlerle anlatmak ve açıklamak istiyorum ama sıkılmanızdan korkuyorum. Film 189 Dakika! Ama zevkle ve hiç bitmesin diye dua eder gibi izleyeceksiniz.

Filmi izledikten sonra mutlaka ama mutlaka yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.

Film izleme siteniz film izleten.org iyi seyirler diler

Edgecomb, uzun yıllar önce hapishanede görev yapan fakat hikayesini anlatırken huzur evinde yaşayan biridir.. Edgecomb' un eskiden hapishanede iken yaptığı görev idama mahkum edilmiş kişileri 1 mil uzunluğundaki yeşil yoldan geçirerek idam edileceği yere götürmektir.. Daha önce bir çok kişiyi nakleden Edgecomb'u en çok John Coffey Etkilemiştir.  Oldukça iri yarı biri olan Coffey, iki küçük kızı öldürmek suçundan idama mahküm olmuştur.Görüntüsünün aksine çok sakin ve duysal olan Coffey, bazı doğa üstü güçlere sahiptir. Filmde ki herşey Edgecomb'un Coffey'e gerçekten suçlu olup olmadığını sorması ile başlar.. Yeşil Yol Sinemalar.Com'da en iyi 2. film imdb de ise en iyi 250 film arasındadır. Orjinal Adı The Green Mile olan Yeşil Yol Filmi Türkiye'de 03 Eylül 1999 'da vizyona girmiştir. Yeşil Yol Türkçe Dublaj haliyle sitemizde ve tek part olarak yayınlanmıştır. iyi seyirler.

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

2 Yorum yapılmış

  • admin
    21 Mayıs 2013 | Cevapla

    Eşim 10 üzerinden 9 verdi. Çok beğenmiş ve izlemenizi tavsiye ediyor

  • Mehmet
    31 Ocak 2013 | Cevapla

    Gerçekten de çok çok çok güzel bir film. 3 saat ama bitmesin diye dua ettim

Yorum yapın