Warm Bodies Türkçe Dublaj izle
 
Warm Bodies Türkçe Dublaj izle
15.049 Defa izlendi
 

Warm Bodies izle

"Warm Bodies" Filminin türkçe karşılığı nedir çözemedim ama , sanırım türkçe adı sıcak Kalpler oluyor : ) Fakat filmin türkçe adının Onun sıcak vücudu ile tanışana kadar ölüydüm olarak da anlayabiliriz. Ya da Sevgilim bir wampir filan . Çözemedim fakat hem aşk hem korku hemde wampir filmidir warm bodies filmi Filmin Türkçe Karşılığı Sıcak Kalpler. Beyazperde de yeni yayımlanmış :P "R" Bir zombidir. Kurbanlarından birinin kız arkadaşı ile tehlikeli bir ilişkiye başlar. Başta "R" olmak üzere bütün zombilerin hayatı zincirleme reaksiyonla değişecek. Onun kanını emmesi gerekirken , Julie'ye aşık olur. Çünkü kaybettiği insani özellikleri tekrar kazanmaya başlar. Julie'ye karşı bir aşka tutulması kalbinin yeniden atmasını sağlar ve bu sayede aklı yerine gelir. Fakat , adını ve nasıl öldüğünü dahi hatırlamayan R , zamanla hislerini kazanır ve iyileşmeye başlar. Tabi kendisi iyileştikçe diğer zombilerde buna göre değişir.

Warm Bodies Full izle

Warm Bodies Erkek Arkadaşım Bir Vampir izle Aynı Anda Hem komedi, Hem aşk hemde korku filmi olur mu demeyin. işte Warm Bodies filmi karşınızda. "Warm Bodies filmini full izle"menizi tavsiye ediyorum. Warm Bodies Filminin Fragmanı bile Komedi ve korku dolu D: Kesinlikle izleyin.

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

2 Yorum yapılmış

  • songül değirmenci
    9 Haziran 2013 | Cevapla

    filmi sabırsızlıkla bekliyorum… izlemeğe değer..

  • admin
    4 Nisan 2013 | Cevapla

    Sıcak Kalpler filminin altyazılı şekli görüntü kalitesi anlamında çok kötü olmasına rağmen filmi izlemeye karar verirseniz gerçekten hoş bir film. Sıcak Kalpler henüz Türkiyede Vizyona Girmeden izleneni çok oldu. İnanıyorum ki Sıcak kalpler Türkçe dublajlı izlenme oranı daha çok olacak

Yorum yapın