Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle 2013

Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle

Orjinal adı Harror Stories Olan “Korku Hikayeleri” adlı filmde Genç bir kadın bir psikopat tarafından kaçırılır . Ölümle burun buruna gelen kadın adamdan kurtulmanın her şeyden önce hayatta kalmanın bir yolunu aramaktır, ve bu psikopatla birlikte hayatının oyununu oynamaya başlar. Hayatta kalmasının tek yolu ona korkulu hikayeler anlatmaktadır. Böylece filmin çerçeve hikayesi çizilir. kadının anlattığı 4 ayrı hikayelerin ilkindeyse küçük bir kız ve erkek kardeşi konu alınırken, ikinci hikaye de ise 30 bin feet yükseklikteki bir uçakta bir seri katilin estirdiği terör görselleştiriliyor. Üçüncü hikayede iki kız kardeşin gizli sırları anlatılırken, son öyküdeyse bir ambulanstaki beş kişi ölümcül virüsten korunmaya çalışıyor. Film 2013 Güney Kore yapımıdır.

Korku Hikayeleri adlı Filmi Full izleyin.

Film ülkesi Güney Kore’de vizyona girdikten sonra gişede büyük bir hasılat başarısına imza attı. Aynı zamanda Güney Kore’li eleştirmenlerden de tam not almış. Bizde izleyelim bakalım :)

Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle

Orjinal adı Harror Stories Olan "Korku Hikayeleri" adlı filmde Genç bir kadın bir psikopat tarafından kaçırılır . Ölümle burun buruna gelen kadın adamdan kurtulmanın her şeyden önce hayatta kalmanın bir yolunu aramaktır, ve bu psikopatla birlikte hayatının oyununu oynamaya başlar. Hayatta kalmasının tek yolu ona korkulu hikayeler anlatmaktadır. Böylece filmin çerçeve hikayesi çizilir. kadının anlattığı 4 ayrı hikayelerin ilkindeyse küçük bir kız ve erkek kardeşi konu alınırken, ikinci hikaye de ise 30 bin feet yükseklikteki bir uçakta bir seri katilin estirdiği terör görselleştiriliyor. Üçüncü hikayede iki kız kardeşin gizli sırları anlatılırken, son öyküdeyse bir ambulanstaki beş kişi ölümcül virüsten korunmaya çalışıyor. Film 2013 Güney Kore yapımıdır. Korku Hikayeleri adlı Filmi Full izleyin. Film ülkesi Güney Kore’de vizyona girdikten sonra gişede büyük bir hasılat başarısına imza attı. Aynı zamanda Güney Kore’li eleştirmenlerden de tam not almış. Bizde izleyelim bakalım :)

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

Yorum yapın