İyi Geceler Adalet Film izle

İyi Geceler Adalet

İyi Geceler Adalet filminde , Luke Perry’nin canlandırdığı John Goodnight çocukluğundaki zor günlerde ailesiyle birlikte göç ederken aynı arabada Bölge Hakimi yani avrualıların dili ile Bölge Yargıcı da seyahat etmektedir. Bir anda acımasız haydutların saldırısına uğrarlar ve John’un ailesi öldürülür. Zaman geçer ve John Avukat olur ve sonrasında da minik bir atamayla Bölge Yargıcı olarak atanır.  Aklındaki intkam fikrini gerçekleştirmeye çalışan Yargıç’a Bir kadın musallat olacaktır :)

Goodnight for Justice (2011) orjinal isimli İyi geceler Adalet 2011 filmini sitemizden Full izleyin. Film Türkçe dublaj izlemeniz için eklenmiştir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.

 
İyi Geceler Adalet Film izle
1.720 Defa izlendi
 

İyi Geceler Adalet

İyi Geceler Adalet filminde , Luke Perry'nin canlandırdığı John Goodnight çocukluğundaki zor günlerde ailesiyle birlikte göç ederken aynı arabada Bölge Hakimi yani avrualıların dili ile Bölge Yargıcı da seyahat etmektedir. Bir anda acımasız haydutların saldırısına uğrarlar ve John'un ailesi öldürülür. Zaman geçer ve John Avukat olur ve sonrasında da minik bir atamayla Bölge Yargıcı olarak atanır.  Aklındaki intkam fikrini gerçekleştirmeye çalışan Yargıç'a Bir kadın musallat olacaktır :) İyi geceler Adalet filmini sitemizden Full izleyin. Film Türkçe dublaj izlemeniz için eklenmiştir. Lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyiniz.

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

Yorum yapın