Herkes Ölecek Full Türkçe dublaj

Herkes Ölecek Türkçe Dublaj izle

Yeni bir korku ve gerilim filmi ile karşınızdayız. ” HERKES ÖLECEK”. Filmin resmi bile insanı korkutmaya yetiyor. Filmin Orjinal adı NO ONE LİVES türkçe dublaj izleyebileceksiniz. Film Sitemizde yayımlanıyor. Gelelim Herkes Ölecek Filminin Konusuna.

Emma tatil yapan bir grup öğrenciden geriye kalan son kişidir. Çünkü vahşi bir katil bu gençleri tek tek öldürür. Bir şekilde hayatta kalmayı başaran Emma . Tam her şeyin bittiğini sandığı anda ise hırsız bir otoyol çetesi tarafından kaçırılır. Parası için kaçırıldığını sanan Emma’nın hayatı aslında tekrar tehlike altındadır. Katilin geride kimseyi bırakmamaya niyetlidir. no one lives
Herkes Ölecek Filminin yönetmenliğini The Midnight Meat Train, Azumi gibi yapımlarıyla tanıdığımız Japon sinemacı Ryûhei Kitamura üstlenirken, filmin başrollerinde İngiliz aktör Luke Evans, genç yıldız Adelaide Clemens ve Derek Magyar yer alıyor.

Herkes Ölecek 17 Mayıs 2013 de vizyonda. Film yurt dışından geçer oy almış.

Herkes Ölecek Filmini Sitemizen Full izleyebilirsiniz.

 
Herkes Ölecek Full Türkçe dublaj
5.658 Defa izlendi
 

Herkes Ölecek Türkçe Dublaj izle

Yeni bir korku ve gerilim filmi ile karşınızdayız. " HERKES ÖLECEK". Filmin resmi bile insanı korkutmaya yetiyor. Filmin Orjinal adı NO ONE LİVES türkçe dublaj izleyebileceksiniz. Film Sitemizde yayımlanıyor. Gelelim Herkes Ölecek Filminin Konusuna. Emma tatil yapan bir grup öğrenciden geriye kalan son kişidir. Çünkü vahşi bir katil bu gençleri tek tek öldürür. Bir şekilde hayatta kalmayı başaran Emma . Tam her şeyin bittiğini sandığı anda ise hırsız bir otoyol çetesi tarafından kaçırılır. Parası için kaçırıldığını sanan Emma'nın hayatı aslında tekrar tehlike altındadır. Katilin geride kimseyi bırakmamaya niyetlidir. no one lives Herkes Ölecek Filminin yönetmenliğini The Midnight Meat Train, Azumi gibi yapımlarıyla tanıdığımız Japon sinemacı Ryûhei Kitamura üstlenirken, filmin başrollerinde İngiliz aktör Luke Evans, genç yıldız Adelaide Clemens ve Derek Magyar yer alıyor. Herkes Ölecek 17 Mayıs 2013 de vizyonda. Film yurt dışından geçer oy almış. Herkes Ölecek Filmini Sitemizen Full izleyebilirsiniz.

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

Yorum yapın