Çanakkale Yolun Sonu İzle

Çanakkale : Yolun Sonu

Osmanlı Devletinin Direnişinin simgesi olan Çanakkale de bir destan daha. Gemi yolu ile geçilememiş olan çanakkale de işgalcilerin çaresiz gelibolu kıyılarına yaptıkları Manevralar.. Anzak köyü işgalcilerin en çok direnişle karşılaştığı ve daha sonra kaybeden bir ordunun adını aldığı köydür.

Çanakkale : Yolun Sonu Filminde Hilal-i Ahmer cemiyetindekiler ve Muhsin’le Hasan’ında içinde bulunduğu destek birliği beş günlük yolculuğun sonunda, 25 Mayıs 1915’te cepheye ulaşırlar. Hasan, siperlere indiği anda, savaşın hayal ettiğinden daha acımasız olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Daha ilk gün, bir Anzak askeriyle siper içerisinde burun buruna gelir ve abisinin son anda yardımına koşmasıyla Son anda hayatta kalır ve  Birkaç gün sonra Muhsin bir Anzak keskin nişancıyı vurup, daha önce Balkan savaşında da komutasında yer aldığı Yüzbaşı İbrahim Adil tarafından keskin nişancılık görevine getirilir. Muhsin ise İbrahim Adil’den tek bir isteği vardır. Kardeşi Hasan’ı geri hizmete çektirmek. işte bu andan sonra muhsinin işi düşman askerlerini avlamak. Hasan ise ikmal çadırından cepheye tüfek ve mermi sandıkları taşıyacaktır. ..Kurtlar Vadisi ‘nin Mematisinin ( Gürkan Uygun ) Başrolde oynacağı bu filmi kaçırmayın..

Çanakkale Yolun Sonu Filmini izle

Çanakkale yolun sonu türk filmi vizyona girdikten hemen sonra sitemizde yayımlanacaktır. Şimdi sizi Çanakkale : Yolun Sonu Filminin FRAGMANI ile başbaşa bıraktıktan sonra  sizlere Çanakkale : Yolun Sonu Full izletmeyi de amaçlıyoruz.


Çanakkale Yolun Sonu Filminin Oyuncuları :

 
Çanakkale Yolun Sonu İzle
2.225 Defa izlendi
 

Çanakkale : Yolun Sonu Osmanlı Devletinin Direnişinin simgesi olan Çanakkale de bir destan daha. Gemi yolu ile geçilememiş olan çanakkale de işgalcilerin çaresiz gelibolu kıyılarına yaptıkları Manevralar.. Anzak köyü işgalcilerin en çok direnişle karşılaştığı ve daha sonra kaybeden bir ordunun adını aldığı köydür. Çanakkale : Yolun Sonu Filminde Hilal-i Ahmer cemiyetindekiler ve Muhsin’le Hasan’ında içinde […]

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

Yorum yapın