Bir Gevrek, Bir Boyoz, İki de Kumru izle

Bir Gevrek, Bir Boyoz, İki de Kumru Full izle

Hristo daha önce 55 yılında terkedip  gittiği İzmire , ölen eşinin küllerini saat maketinin içine koyarak Selanikten getirmek için uçağa biner. Uçakta yanında oturduğu kişi de 15 yıl önce sevdiği kıza kavuşamadığı için izmirden istanbula giden Tan’dır. Kısa bir sohbetten sonra eski günlerini hatırlayan Hristo, 55 yıllık hesabı vermeye çalışırken kendisini bir süprizin beklediğinden bir haberdir. Aynı zamanda 2 define avcısı Melih ve Ceyhun da define bulma amacıyla izmir’e gelirler ancak haritanın sahte olduğunu anladıkların da ceplerinde 5 kuruş para kalmamıştır. Kordon da gezen ikili orada Hristo ile karşılaşırlar. Hristonun hikayesini dinleyen hazine avcıları , Hristo’nun bıraktığı hazineyi geri almak için döndüğünü düşünürler.

Bir Gevrek bir boyoz iki de kumru filmini full izle.

Bir Gevrek, Bir Boyoz, İki de Kumru Full film izle, Bir Gevrek izle, Bir boyoz izle iki de kumru full izle

Bir Gevrek, Bir Boyoz, İki de Kumru Sinema Çekimi izleyebileceksiniz. Film’in DVD’si çıktığında ise Filmi Full izleyebileceksiniz.

Şimdilik Fragmanı izlemek için butona tıklayın.

[aio_button align="none" animation="none" color="red" size="small" icon="none" text="Fragmanı izle" url="2"]

Bir Gevrek, Bir Boyoz, İki de Kumru Full izle Hristo daha önce 55 yılında terkedip  gittiği İzmire , ölen eşinin küllerini saat maketinin içine koyarak Selanikten getirmek için uçağa biner. Uçakta yanında oturduğu kişi de 15 yıl önce sevdiği kıza kavuşamadığı için izmirden istanbula giden Tan’dır. Kısa bir sohbetten sonra eski günlerini hatırlayan Hristo, 55 […]

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

Yorum yapın