Bahar Tatili Full izle

Bahar Tatili Türkçe Dublaj izle

Spring Breakers Türkçe Dublaj izle

Orjinal adı Spring Breakers Olan Bahar Tatili Filmi ile karşınızdayız. Biraz Dram , Biraz Komedi Birazdan fazla da cinsellik.

4 Üniversiteli arkadaş tatil paralarını çıkarmak için çılgınca bir plan yaparlar. . Bu plan bir mağazayı soymaktır ve bu mağazayı soyarlar. Şimdi ellerinde ise bahar tatili için çok fazla para ve eğlenecek vakitleri vardır. Ama unuttukları bir şey polislerdir. Polisler bu pembe hayalleri bozarlar ve kızları yakalarlar.Tam hapsi boyladıklarını düşündükleri sırada Alien isimli bir adam ortaya çıkarak kefaletlerini öderler. Ancak unuttukları bir şey vardır her şeyin bir karşılığı vardır.Bu karşılığı bu 4 arkadaş ödeyecek midir ? : )

Erotik Film izlemek isteyen arkadaşlar için güzel bir film : )

Bahar Tatili Filmini Sitemizden Full izleyebilirsiniz. Bahar Tatili izleyin.

 
Bahar Tatili Full izle
8.243 Defa izlendi
 

Bahar Tatili Türkçe Dublaj izle Spring Breakers Türkçe Dublaj izle Orjinal adı Spring Breakers Olan Bahar Tatili Filmi ile karşınızdayız. Biraz Dram , Biraz Komedi Birazdan fazla da cinsellik. 4 Üniversiteli arkadaş tatil paralarını çıkarmak için çılgınca bir plan yaparlar. . Bu plan bir mağazayı soymaktır ve bu mağazayı soyarlar. Şimdi ellerinde ise bahar tatili için […]

Bunlarıda İzleyebilirsiniz

Yorum yapın